BULHARSKO – predĺžený víkend pri mori s letenkami od 25€!

Slnečné pobrežie, Bulharsko

Krátky predĺžený víkend pri mori v Bulharsku! Máme tu pre vás tip na septembrové letenky do Burgasu už od 25€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 25€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 35€.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 16-19.09.2023. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Burgas
od 25€
napr. 16-19.09.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Garden of Eden Complex5* zariadenie len 26km od letiska v Burgase a len 100 metrov od najbližšej pláže. Má niekoľko vlastných bazénov. Predchádzajúci hostia hodnotia zariadenie priemerne 8,4/10. Izby majú klimatizáciu, balkón, TV, vlastnú kúpeľňu či pripojenie k WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 154€ – 77,00€/osoba, 25,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Burgasu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)