BULHARSKO – predĺžený víkend pri mori s letenkami od 25€!

Slnečné pobrežie, Bulharsko

Krátky predĺžený víkend pri mori v Bulharsku! Máme tu pre vás tip na septembrové letenky do Burgasu už od 25€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 25€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 35€.

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 16-19.09.2023. V sobotu z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v utorok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Burgas
od 25€
napr. 16-19.09.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Garden of Eden Complex5* zariadenie len 26km od letiska v Burgase a len 100 metrov od najbližšej pláže. Má niekoľko vlastných bazénov. Predchádzajúci hostia hodnotia zariadenie priemerne 8,4/10. Izby majú klimatizáciu, balkón, TV, vlastnú kúpeľňu či pripojenie k WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 154€ – 77,00€/osoba, 25,67€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Burgasu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?