BULHRSKO z Bratislavy – letenky do Burgasu za 47€!

Dovolenka koncom sezóny pri Čiernom mori v Bulharsku! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do Burgasu za 47€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 30.09-05.10.2023. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 5 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Burgas
47€
napr. 30.09-05.10.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Bežne – čím bližšie je termín odletu, tým je ubytovanie drahšie. Preto sme si pre vás pripravili rovno aj tipy na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Best Western PLUS Premium Inn4**** skvele hodnotené ubytovanie(priemer 8,7/10) na Slnečnom pobreží len 21km od letiska v Burgase. Nachádza sa 400 metrov od pláže, no má aj vlastné bazény. Izby sú klimatizované s TV aj WiFi. V cene máte aj raňajky. Za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 326€ – 163,00€/osoba, 32,60€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

BULHRSKO z Bratislavy - letenky do Burgasu za 47€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 9

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?