BULHARSKO z Bratislavy – júnové letenky k Čiernemu moru už za 55€!

Slnečné pobrežie, Bulharsko

V júni do Bulharska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do Burgasu pri Čiernom mori už za 55€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 08-15.06.2023. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Z Burgasu to máte kúsok na Slnečné pobrežie, prípadne do niektorého z menších pekných mestečiek v okolí ako napríklad Sozopol.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Burgas
55€
napr. 08-15.06.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Best Western PLUS Premium Inn4**** skvele hodnotené ubytovanie(priemer 8,7/10) na Slnečnom pobreží len 21km od letiska v Burgase. Nachádza sa 400 metrov od pláže, no má aj vlastné bazény. Izby sú klimatizované s TV aj WiFi. V cene máte aj raňajky. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 458€ – 229,00€/osoba, 32,71€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 08-15.06.2023 si viete požičať auto od 140€. To pri dvojici vychádza na 70,00€/osoba, 10,00€/osoba/deň. Pri štvorici 35,00€/osoba, 5,00€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Burgasu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)