BULHARSKO z Bratislavy – júnové letenky k Čiernemu moru už za 55€!

Slnečné pobrežie, Bulharsko

V júni do Bulharska! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy do Burgasu pri Čiernom mori už za 55€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 08-15.06.2023. Vo štvrtok z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Z Burgasu to máte kúsok na Slnečné pobrežie, prípadne do niektorého z menších pekných mestečiek v okolí ako napríklad Sozopol.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Burgas
55€
napr. 08-15.06.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Ideálne zvoliť ubytovanie s bezplatným stornom, kde vám nič nehrozí. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Best Western PLUS Premium Inn4**** skvele hodnotené ubytovanie(priemer 8,7/10) na Slnečnom pobreží len 21km od letiska v Burgase. Nachádza sa 400 metrov od pláže, no má aj vlastné bazény. Izby sú klimatizované s TV aj WiFi. V cene máte aj raňajky. Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 458€ – 229,00€/osoba, 32,71€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Požičanie auta

V termíne 08-15.06.2023 si viete požičať auto od 140€. To pri dvojici vychádza na 70,00€/osoba, 10,00€/osoba/deň. Pri štvorici 35,00€/osoba, 5,00€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Bratislavy do Burgasu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)