BRUSEL z Bratislavy – letné letenky za 47€!

námestie v Bruseli

Letné letenky z Bratislavy na letisko v Charleroi neďaleko Bruselu! Máme tu pre vás tip na augustové letenky už za 47€!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 09-13.08.2023. V stredu z Bratislavy odletíte a o 4 dní neskôr v nedeľu priletíte naspäť.

Z letiska Brussels Charleroi môžete ísť autobusom priamo do Bruselu, prípadne si zájsť do mestečka Charleroi, z ktorého už budete mať spoje do asi všetkým veľkých miest v Belgicku a budete si môcť vybrať kam pôjdete.

Iné možnosti letov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Brusel
47€
napr. 09-13.08.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú.Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Hotel The Neufchatel3* ubytovanie v Bruseli. Palác Egmont je vzdialený asi 1400 metrov, stanica metra asi 400 metrov. Pri viac ako 1000 hodnoteniach má priemer 8,1/10. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 386€ – 193,00€/osoba, 48,25€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

BRUSEL z Bratislavy - letné letenky za 47€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 2.3 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?