Bratislava – Brusel – India s návratom do Budapešti už od 256€

Mesto v Indii
By: Swaminathan - CC BY 2.0

Akcia spoločnosti Qatar Airways „nepostihla“ iba letisko v Budapešti. Letieť za naozaj lacný peniaz máte možnosť z rôznych európskych miest za perfektné ceny.  Jedným z tých letísk je aj letisko v Bruseli, z ktorého je možné letieť do Indie už za 219€!

Máme tu pre vás niekoľko termínov počas najbližších mesiacov, každopádne ak dobre pohľadáte letenky by mali byť v zľave v termínoch až do decembra. Ide naozaj o výnimočne dobrú cenu a s nákupom by ste nemali váhať príliš dlho.

V prípade, že uprednostňujete lietanie z letísk z okolia Slovenska, prípadne chcete ísť iba do Indie bez návštevy iného európskeho mesta, dostupné sú aj lacné letenky z Budapešti, viac v dnešnom článku


Letenky do Indie(Bangalore)

 Odlet: Brusel |  Termíny: 4-12.Feb |  Cena: od 219€

Rezervovať

Ďalšie termíny: 1-14 Mar, 5-14 Apr

letenky India


Letenky do Bruselu

Na nákup leteniek do Bruselu využite služby prepravcov RyanAir či WizzAir. Pre príklad vyššie môžete využiť následne spojenie:
Bratislava – Brusel – 3.2.2016 – 15€
Brusel – Budapešť – 13.2.2016 – 22€

Objednávajte na stránkach RyanAir

Ubytovanie

Vďaka službe booking.com máte možnosť si zarezervovať ubytovanie aj cez internet. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste a za storno neplatíte nič. Inou možnosťou je služba  https://www.airbnb.com/, ktorá ponúka predovšetkým ubytovanie u miestnych. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.