Bratislava – Brusel – India s návratom do Budapešti už od 256€

Mesto v Indii
By: Swaminathan - CC BY 2.0

Akcia spoločnosti Qatar Airways „nepostihla“ iba letisko v Budapešti. Letieť za naozaj lacný peniaz máte možnosť z rôznych európskych miest za perfektné ceny.  Jedným z tých letísk je aj letisko v Bruseli, z ktorého je možné letieť do Indie už za 219€!

Máme tu pre vás niekoľko termínov počas najbližších mesiacov, každopádne ak dobre pohľadáte letenky by mali byť v zľave v termínoch až do decembra. Ide naozaj o výnimočne dobrú cenu a s nákupom by ste nemali váhať príliš dlho.

V prípade, že uprednostňujete lietanie z letísk z okolia Slovenska, prípadne chcete ísť iba do Indie bez návštevy iného európskeho mesta, dostupné sú aj lacné letenky z Budapešti, viac v dnešnom článku


Letenky do Indie(Bangalore)

 Odlet: Brusel |  Termíny: 4-12.Feb |  Cena: od 219€

Ďalšie termíny: 1-14 Mar, 5-14 Apr

letenky India


Letenky do Bruselu

Na nákup leteniek do Bruselu využite služby prepravcov RyanAir či WizzAir. Pre príklad vyššie môžete využiť následne spojenie:
Bratislava – Brusel – 3.2.2016 – 15€
Brusel – Budapešť – 13.2.2016 – 22€


Ubytovanie

Vďaka službe booking.com máte možnosť si zarezervovať ubytovanie aj cez internet. Pri väčšine hotelov platíte až na mieste a za storno neplatíte nič. Inou možnosťou je služba  https://www.airbnb.com/, ktorá ponúka predovšetkým ubytovanie u miestnych. 

 

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?