Dnešok začneme tipom na kombináciu dvoch talianskych destinácii. Uvidíte Bolognu a Sardíniu a letenky vás budú stáť dohromady iba 31€!
Poletíte z Bratislavy, pričom prvý let absolvujete do Bologne, následne vás bude čakať let do Alghera na Sardínii, z ktorého sa vrátite naspäť do Bratislavy.
Letí sa v termíne 27.1-4.2.2020. Prelet z Bologne na Sardíniu absolvujete 31.1.2020. Budete mať teda dostatok času pozrieť si ako Bolognu tak aj tie najkrajšie miesta na Sardínii.
Zobrať si so sebou bez ďalšieho priplácania môžete batožinu 40x25x20cm. Ďalšia väčšia príručná batožina 55x40x20cm sa dá priplatiť. No stáť vás bude cca +31€ navyše. Oplatí sa teda pobaliť „minimalisticky“
Tipy na ubytovanie
Bologna
Izba cez Airbnb.com – perfektná poloha v úplnom centre Bologne, kedy ako dvojica zaplatíte za 4 noci 166€ – 83€/osoba, 20,75€/osoba/noc.
Alghero
La Residenza Palomba – toto ubytko má veľmi dobré hodnotenia(9,2/10) a za 4 noci tu zaplatíte ako dvojica iba 114€ – 57€/osoba, 14,25€/osoba/noc
TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.
Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com
[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]