BOLOGNA + FLORENCIA – júnové letenky + autobus dohromady za 30€!

Bologna + Florencia

Júnové Taliansko? Máme tu pre vás tip, pri ktorom poletíte do Bologne a uvidíte aj Florenciu a za letenky + lístky na autobusy medzi mestami dáte dohromady iba 30€!

Júnové letenky do Bologne za 20€

Objavil sa nám tu júnový termín, pri ktorom zaplatíte za letenky do Bologne a naspäť dohromady iba 20€!

Ide o týždňový termín 8-15.6.2022. V stredu odletíte a v stredu o týždeň ste naspäť.

Keďže však ide na samotnú Bolognu o pomerne dlhý termín, oplatí sa k tomu pribaliť napríklad aj Florenciu, do ktorej sa dostanete veľmi lacno.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bologna
20€
8-15.6.2022

Prípadne kalendáre termínov do Bologne aj z iných letísk nájdete na tejto stránke

Autobusom z Bologne do Florencie a naspäť

Z Bologne do Florencie pravidelne premávajú autobusy Flixbusu a ceny lístkov začínajú už na 5€ za cestu v jednom smere. Za takúto cenu je možné kúpiť lístky aj v termíne 9-13.6.2022 ako na ceste do Florencie, tak na ceste z nej.

Ceny lístkov si môžete pozrieť na stránkach dopravcu tu

Ak by vám nevyhovoval čas odchodu lístkov za 5€, v ponuke je každý deň viacero možností, v ktorých sú tiež skvelé ceny za lístky – 8€, 9€, 10€ či 14€.

Z Bologne do Florencie a naspäť vlakom

Okrem autobusov Flixbusu sa dá využiť aj vlakové spojenie. Lístky medzi Bolognou a Florenciou na jún viete kúpiť od 18€ v jednom smere, čo tiež stále nie je horibilná čiastka.

Lístky si viete kúpiť na stránkach talianskeho prepravcu Trenitalia

Tipy na ubytovanie

Bologna

Suite Hotel Elite4**** ubytovanie v Bologni s viac ako 6000 hodnoteniami s priemerom 8,3/10. Za izbu s klimatizáciou, TV, WiFi a vlastnou kúpeľňou dáte na 2 noci v termíne 13-15.jún 160€ – 80€/osoba, 40€/osoba/noc. Na noc z 8.6 na 9.6. vás tu rezervácia bude stáť 100€ – 50€/osoba/noc. Keďže najskôr budete v Bologni, následne pôjdete do Florencie a potom budete späť v Bologni, treba tu spraviť dve osobitné rezervácie.

Florencia

Le Contesse – ubytovanie s veľmi dobrou polohou vo Florencií a stovkami pozitívnych hodnotení s priemerom 8,9/10(za lokalitu 9,2/10). Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV, klimatizáciou, WiFi. Za 4 noci tu dáte 416€ – 208€/osoba, 52€/osoba/noc.

Flixbus medzi Bolognou a Florenciouletenky z Viedne do Bologne

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?