BILBAO na predĺžený víkend – letenky z Viedne už od 32€!

Castle of Butron, Španielsko, Bilbao

Vďaka dnešnej akcii WizzAiru tu pre vás máme aj tip na lacné letenky do krásneho španielskeho Bilbaa. Na sever Španielska si môžete zaletieť už od 32€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 32€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 48€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte menej, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 32€ + 32€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 48€ + 48€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 09-12.02.2024. V piatok z Viedne odletíte a o 3 dni neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bilbao
od 32€
napr. 09-12.02.2024

Tip na ubytovanie

Hotel Gran Bilbaoobľúbené 4* ubytovanie v Bilbau s viac ako 9000 hodnoteniami s priemerom 8,7/10. Nachádza sa 10 minút chôdze od katedrály v Bilbau a obľúbenej štvrte Seven Streets. Izby majú kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 255€ – 127,50€/osoba, 42,50€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.2 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?