BENÁTKY z Viedne – májový výlet s letenkami za 28€!

Benátky

Májové letenky do obľúbených talianskych Benátok! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne už za 28€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 11-15.05.2023. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Benátky
28€
napr. 11-15.05.2023

Tip na ubytovanie

Locanda SS. Giovanni e PaoloUbytovanie s dobrou polohou v Benátkach s viac ako 700 hodnoteniami s priemerom 8,4/10(a hodnotením za polohu 9,2/10). Dostupnú budete mať izbu pre dvoch s vlastnou kúpeľňou, TV či klimatizáciou. Od letiska je vzdialené 7,4km. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 857€ – 428,50€/osoba, 107,13€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Lacnejšia alternatíva

Ak by ste chceli niečo o čosi lacnejšie, môžete skúsiť napríklad toto ubytovanie cez Airbnb. Za 4 noci tu zaplatíte 596€. Čo stále nie je zrovna „lacné“, no o cca 250€ lacnejšie ako zariadenie vyššie.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Benátok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?