BENÁTKY z Viedne – májový výlet s letenkami za 28€!

Benátky

Májové letenky do obľúbených talianskych Benátok! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne už za 28€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 11-15.05.2023. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Benátky
28€
napr. 11-15.05.2023

Tip na ubytovanie

Locanda SS. Giovanni e PaoloUbytovanie s dobrou polohou v Benátkach s viac ako 700 hodnoteniami s priemerom 8,4/10(a hodnotením za polohu 9,2/10). Dostupnú budete mať izbu pre dvoch s vlastnou kúpeľňou, TV či klimatizáciou. Od letiska je vzdialené 7,4km. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 857€ – 428,50€/osoba, 107,13€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Lacnejšia alternatíva

Ak by ste chceli niečo o čosi lacnejšie, môžete skúsiť napríklad toto ubytovanie cez Airbnb. Za 4 noci tu zaplatíte 596€. Čo stále nie je zrovna „lacné“, no o cca 250€ lacnejšie ako zariadenie vyššie.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Benátok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)