BENÁTKY z Viedne – augustový výlet s letenkami za 34€!

Benátky , Taliansko , loďka , večer

Augustový predĺžený víkend v Taliansku! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne do Benátok za 34€ za let tam aj naspäť dohromady!

Ako príklad termínu môžeme uviesť napríklad 10-14.08.2023. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Benátky
34€
napr. 10-14.08.2023

Tip na ubytovanie

Hotel Guerrini 2* ubytovanie, ktoré má pri viac ako 1000 hodnoteniach dobrý priemer 8/10. Za polohu dokonca až 9,4/10. Ubytovanie je priamo v Benátkach  400 metrov od železničnej stanice Santa Lucia. Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV, WiFi aj klimatizáciu. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 538€ – 269,00€/osoba, 67,25€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Benátok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?