BENÁTKY v lete – výlet s odletom z Viedne s letenkami za 42€!

Benátky

Letný výlet do obľúbených Benátok! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne počas augusta už za 42€ za let tam aj naspäť dohromady!

Kedy je teda možné letieť? Za najnižšiu cenu napríklad v termíne 15-19.08.2023. V utorok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Benátky
42€
napr. 15-19.08.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Hotel San Geremia obľúbené 2** ubytovanie v Benátkach. Pri viac ako 1300 hodnoteniach má priemer 8,1/10. Najlacnejšie izby majú spoločnú kúpeľňu(kompenzované lepšou cenou), no dá sa si priplatiť za väčšiu izbu so súkromnou kúpeľňou. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 576€ – 288,00€/osoba, 72,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Benátok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?