BENÁTKY na predĺžený víkend – letenky z Viedne za 36€!

Benátky

Októbrový predĺžený víkend v obľúbených Benátkach! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne do Talianska už za 36€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 06-09.10.2023. V piatok z Viedne odletíte a o 3 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Benátky
36€
napr. 06-09.10.2023

Tip na ubytovanie

Atlantide Hotel 2* hotel s výbornou polohou v Benátkach – jeden z tých za lepšiu cenu. Pri viac ako 1500 hodnoteniach má priemer 7,4/10. Izby majú klimatizáciu, TV aj WiFi. Kúpeľňu máte vlastnú, no externú. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 516€ – 258,00€/osoba, 86,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?