BENÁTKY – augustový predĺžený víkend s letenkami za 39€!

Benátky

Letný výlet do obľúbených Benátok! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Viedne počas augusta už za 39€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 17-21.08.2023. Vo štvrtok z Viedne odletíte a o 4 dní neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Benátky
39€
napr. 17-21.08.2023

Tip na ubytovanie

🏠☀️📈 Odporúčame rezervovať ubytovanie a letenku naraz. Ceny rastú a voľné miesta ubúdajú. Minulá sezóna ukázala, že ubytovanie zdražuje s blížiacim sa letom najviac, a ak sa dlho čaká – bude vás to stáť výrazne viac. Preto sme si pre vás pripravili aj konkrétny tip na ubytovanie.

Náš tip na ubytovanie

Hotel Guerrini2* ubytovanie, ktoré má pri viac ako 1000 hodnoteniach dobrý priemer 8/10. Za polohu dokonca až 9,4/10. Ubytovanie je priamo v Benátkach  400 metrov od železničnej stanice Santa Lucia. Izby majú vlastnú kúpeľňu, TV, WiFi aj klimatizáciu. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 600€ – 300,00€/osoba, 75,00€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Benátok

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?