BBF 2016: Uži si TOP Festival na pláži v Barcelone!

Festival v Barcelone na pláži

Ak už teraz spoza kníh plánuješ akú odmenu si dopraješ, ked všetky skúšky dotiahneš do víťazného konca, určite si prečítaj tento článok, je to odkaz pre teba!

Všetkým sa nám po dlhej a sivej slovenskej zime pýta to isté…slnko, more, teplý morský vzduch, vykapriť sa niekde pod palmu v plavkách s mojitom v ruke a nič neriešiť.

Namotivuj sa letnou dovolenkou pri mori a hlavne na mieste, kde to zaručene žije.

BBF Barcelona Beach Festival je pravý letný plážový festival medzinárodného podania, na ktorom sa tradične predstavia vrcholní interpréti elektronickej muziky ako DAVID GUETTA, HARDWELL, Axwell Λ Ingrosso,  ALESSO, MARTIN GARRIX a veľa ďalších.

Ak si aj ty skalným fanúšikom slnka, mora, dobrej hudby a pravej nefalšovanej letnej pohodičky, určite by si si nemal nechať ujsť tento dátum v Barcelone 16. júl2016.

barcelona beach festival

Jedna z najvyhľadávanejších akcií leta v Európe ťa naštartuje na tú správnu letnú vlnu aj s kamošmi.

Ja osobne absolvujem tento lený festival už tretie leto a každým rokom akcia ešte stúpa na kvalite. 

Usporiadanie, organizácia, bezpečnosť, občerstvenie, nápoje, sociálne zariadenia, svetelné show efekty, obsadenie interprétov je vždy veľkým dôvodom, aby sa festival naplnil nielen Európanmi, ale kopou mladých Američanov, Austrálčanov a vôbec ľudí zo všetkých kútov sveta, preto nemaj pochýb, že na tomto feste nájdeš kopu svetových kamošov.

Barcelona sama o sebe je už nevylepšiteľným miestom pre mladých ľudí na letné party odviazanie, pridaj k tomu tento fest a máš najlepší zážitok Tvojho Leta 2016!

Atmosféra, ktorá ti rozprúdi krv v žilách a rozhýbe telo bez podmienok.

Takže dosť slov a radšej si pozri, ako to na BBF vyzeralo minulé leto a sám rozhodni či sa chceš stať súčasťou klanu BBF 2016

Pre kúpu vstupeniek, organizáciu tvojej cesty a ďalšie info, kontaktuj Pobarcelonsky: Tvoj slovenský sprievodca v Barcelone, info@pobarcelonsky.com

Letenky do Barcelony na termín festivalu.

 Prečítaj si rozhovor s Barborou z Pobarcelonsky.sk

www.pobarcelonsky.com                                             Článok napísal:  Barbora Verešová

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.