BARI na predĺžený víkend – letenky z Viedne za 26€! (+ tip na ubytovanie za 83€/osoba)

Bari, Taliansko

Čo tak už tento víkend stráviť na juhu Talianska v Bari v regióne Apúlia? Máme tu pre vás tip na krátky predĺžený víkend s letenkami už za 26€!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 20-22.01.2024. V sobotu z Viedne odletíte a o 2 dni neskôr v pondelok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bari
26€
napr. 20-22.01.2024

Tip na ubytovanie

B&B Sant'Anna – ubytovanie v absolútnom centre Bari nachádzajúce sa aj kúsok od mora. Má výborné hodnotenia – priemer 9/10(a až 9,8/10 za polohu!). Bývať budete v apartmáne s kuchynkou, kúpeľňou, klimatizáciou, TV aj WiFi. V cene sú aj raňajky. Za 2 noci zaplatíte ako dvojica 166€ – 83,00€/osoba, 41,50€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?