Barcelona – akciové letenky už od 48€!

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Ak si radi plánujete výlety a nevadia vám ani studenšie mesiace, máme tu pre vás zaujímavú ponuku letov do Barcelony. Letenky z Budapešti do obľúbeného španielskeho mesta vás budú stáť iba 48€!

Konkrétne ide o kombináciu leteniek spoločnosti WizzAir a Ryanair v decembrovom termíne 11-14.12.2016. Za ceny okolo 50€ však máte možnosť nájsť letenky aj v ďalších decembrových/novembrových prípadne aj októbrových termínoch. Stačí nám opäť napísať a niečo sa nájde.

Výhodou týchto letov je let na letisko El Prat a časy odletov, kedy tam letíte ráno a späť odlietate večer. 

Myslite na to, že za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu. Konkrétne o jej rozmeroch píšeme pri Ryanair tu, WizzAir tu

Z
Do
Cena
Termín
Rezervácia
Budapešť
Barcelona
22,5€
11.12.2016
Barcelona
Budapešť
25,19€
14.12.2016

Tipy na ubytovanie

Hostal Absolut Stay – skvelá lokalita, výborné hodnotenia a výborná cena(ktorá je dnes naviac v 26% zľave!). Za 3 noci za izbu s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami zaplatíte iba 87€ – 43,5€/osoba, 14,5€/osoba/noc.

Izba v centre mesta – Ceny ubytovania cez Airbnb.com sa aj v centre Barcelony pohybujú na výborných úrovniach a pri tejto ponuke zaplatíte za 3 noci za izbu pre dvoch iba 120€ – 60€/osoba, 20€/osoba/noc. To sa už oplatí. Naviac, ak sa zaregistrujete cez náš odkaz, získate vstupný bonus 15-30€!

Hola Hostel Eixample – alebo aj iné hostely sú v Barcelone klasicky veľmi lacné. Pri Hola Hostel Eiample zaplatíte za 3 noci už od 30€/osoba, 10€/osoba/noc. Zariadenie sa pritom nachádza taktiež v centre mesta. 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno