BARBADOS – exotická dovolenka s letenkami za 588€!

Barbados

Zimná dovolenka v teple na ostrove Barbados! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne už za 588€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu sú letenky dostupné napríklad v termíne 15-30.1.2024. Zimné mesiace sú výborným obdobím na návštevu tohto ostrova.

Prestupuje sa jedinýkrát v Londýne aj pri ceste tam, aj pri ceste naspäť. Avšak POZOR – v Londýne sa mení letisko – priletíte na Hethrow a odlietate z Gatwicku. Podobne pri ceste naspäť – priletíte na Gatwick a odletíte z Heathrow. Ak budete mať podpalubnú batožinu, tú si treba rovnako tak presunúť z jedného letiska na druhé svojpomocne.

Medzi letiskami jazdia pravidelne autobusy. Dá sa navyše pri ceste na Barbados vybrať prestup, pri ktorom strávite v Londýne skoro celý deň. Môžete si teda ísť na chvíľu pozrieť Londýn.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu do 10 kg s rozmermi 56cm x 45cm x 25cm + menšiu tašku s rozmermi maximálne 40cm x 30cm x 15cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Barbados
588€
15-30.1.2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?