Bali z Prahy od 519€!

Surfovanie na Bali - By: Simon_sees - CC BY 2.0

Výhodné Bali aj z dobre dostupného letiska pre nás Slovákov? Áno! Spoločnosť China Eastern Airlines aktuálne ponúka spiatočné letenky z Prahy na Bali(Denpasar) už od 519€!

Termíny sú dostupné v rôznych termínoch od mája do októbra 2016. Každopádne dostupných leteniek je už naozaj minimum. V niektorých termínoch hovoríme o jednotkách za podobnú cenu. Ak máte o letenky záujem, dajte si pozor aby vás niekto nepredbehol.

V cene letenky máte okrem príručnej batožiny možnosť zobrať si 2 kusy podpalubnej batožiny s hmotnosťou do 23 kg. Lety sú s dvoma prestupmi. S jedným v Paríži a s druhým v Šanghaji. 

S rozhodovaním vám môže pomôcť aj náš článok -> 5 dôvodov prečo ísť na Bali a 1 prečo nie


Letenky na Bali(Denpasar)

 Odlet: Praha  Termín: máj-október | Cena: od 519€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Ak sa chystáte po rezervácii leteniek nájsť pre vás najideálnejšie ubytovanie, stretnete sa s problémom veľkého množstva webov a ponúk. My osobne odporúčame využiť jeden z nasledujúcich dvoch, podľa toho aký typ ubytovania preferujete:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky Denpasar

 

Bali z Prahy od 519€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.