Azory: Na portugalské ostrovy sa bude dať od jesene letieť z Prahy bez prestupu!

Od jesene 2023 bude možné letieť z Prahy na Azorské ostrovy bez prestupu! Cestovná kancelária Čedok v spolupráci s aerolinkou Smartwings bude od jesene 2023 prevádzkovať dva týždenné priame lety z Prahy na ostrov São Miguel. Let trvá približne 5 hodín.

EDIT: Letenky sa samostatne pravdepodobne predávať nebudú a budú spojené so zájazdom Čedoku ako celý dovolenkový balík.

Prvý let je naplánovaný na 27.10.2023 a lietať sa bude na lietadlách Boeing 737 s kapacitou 189 osôb.

„Na podzim nabídneme českým turistům ve spolupráci se Smartwings poprvé v historii přímé lety z Prahy na Azory. Bude to unikátní příležitost, jak se dostat na portugalské ostrovy v Atlantiku bez přestupů, rychle a pohodlně. Otevíráme další destinaci pro aktivní cestovatele i milovníky přírody,“ povedal Miroslav Kubáč, riaditeľ charterových zájazdov v Čedoku.

Cestovná kancelária v súčasnosti ponúka hotely na hlavnom a najväčšom ostrove São Miguel. Poznávacie zájazdy však môžu smerovať aj na ostrov Terceira, kde sa nachádza množstvo jazier, kráterov a útvarov, ktoré tu zostali po sopečnej činnosti.

„Dovolené na ostrově São Miguel ve čtyřhvězdičkovém hotelu se snídaní startují přibližně na 16 tisících korunách na osobu. Poznávací zájezdy s programem po Azorských ostrovech prodáváme aktuálně za 34 tisíc korun na jednoho cestovatele. V ceně jsou jak zpáteční letenky, ubytování, jídlo podle typu hotelu nebo programu, zároveň pak i servis od delegáta či průvodce,“ doplnila Kateřina Pavlíková, hovorkyňa Čedoku.

Zdroj: cc.cz

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?