AZORY + LISABON – letenky z Viedne za 124€!

Azorské ostrovy, Sao Miguel

Mimosezónny výlet na krásne Azorské ostrovy! Máme tu pre vás tip na kombináciu leteniek, kedy uvidíte Azorský ostrov Sao Miguel a hlavné mesto Portugalska s letenkami už za 124€!

Ako teda bude celý výlet vyzerať?

  • 24.1.2024 letíte z Viedne do Lisabonu
  • 27.1.2024 letíte z Lisabonu na Azorské ostrove do Ponta Delgada
  • po týždni na Azoroch letíte 3.2.2024 naspäť do Lisabonu
  • 4.2.2024 letíte naspäť do Viedne

Pri návrate prídete 3.2.2024 na letisko v Ponta Delgada pred polnocou. Ráno o 6:45 sa potom letí do Viedne. Môžete si však posunúť let naspäť aj na 5/6.2.2024 – ak by ste si chceli ešte pozrieť Lisabon. Rovnako kratšie rozostupy medzi letmi – ako je príchod naspäť na Azory a následný let naspäť do Viedne nesie so sebou aj isté riziko ak by náhodou Ryanair z rôznych dôvodov presunul let z Azorov do Lisabonu napríklad na ďalší deň a už by ste nestihli let z Lisabonu do Viedne. Návrat 6.2. stojí len o +3€ navyše, 5.2. +9€.

V rovnakom období počas tohto roka sa teploty na Azorský ostrovoch pohybovali cez deň medzi 16-18°C

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Lisabon
79€
24.1-4.2.2024
Lisabon
Ponta Delgada
45€
27.1-3.2.2024

Prečítajte si náš podrobný itinerár

Prečítajte si aj náš obsiahly itinerár s tipmi ako by celý váš výlet mohol vyzerať: ITINERÁR – Sao Miguel (Azorské ostrovy)

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Požičanie auta a poradenstvo k Azorom

Na Azorských ostrovoch dlhodobo býva aj náš člen tímu – Lukáš. Ak by ste teda potrebovali poradiť s Azorskými ostrovmi, ubytovaním, vytvorením itineráru, môžete mu napísať buď na Instagram alebo na Facebook. 

Keďže mnohým Slovákom už robil aj sprievodcu, spolupracuje aj s jednou lokálnou požičovňou áut. Stačí napísať buď jemu, alebo priamo slečne z autopožičovne na WhatsApp +351 938 607 200 a spomenúť, že informáciu o nich máte od Lukáša zo Slovenska. Budete mať na požičanie auta lepšiu cenu. Požičanie auta je bez depozitu či potreby kreditky.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)