AZORSKÉ OSTROVY – letenky na máj/jún s Lufthansou za 159€!

Rýchla ponuka lacných leteniek na krásne Azorské ostrovy! Máme tu pre vás tip na lacné letenky Lufthansy z Katovíc za 159€!

Letieť je možné v doslova niekoľkých termínoch na prelome mája/júna 2024. Ak máte teda o letenky záujem, odporúčame dlho neváhať.

Kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke na tejto stránke.

Prestupuje sa jedinýkrát vo Franfkurte v Nemecku. V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Ponta Delgada
159€
máj/jún 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Poradenstvo k Azorom

Na Azorských ostrovoch dlhodobo býval aj náš člen tímu – Lukáš. Ak by ste teda potrebovali poradiť s Azorskými ostrovmi, ubytovaním, vytvorením itineráru, môžete mu napísať buď na Instagram alebo na Facebook. 

Keďže mnohým Slovákom už robil aj sprievodcu, spolupracuje aj s jednou lokálnou požičovňou áut. Stačí napísať buď jemu, alebo priamo slečne z autopožičovne na WhatsApp +351 938 607 200 a spomenúť, že informáciu o nich máte od Lukáša zo Slovenska. Budete mať na požičanie auta lepšiu cenu. Požičanie auta je bez depozitu či potreby kreditky.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?