Augustové FÍNSKO – letenky do Helsínk už za 48€!

Helsinki Cathedral
Helsinki Cathedral

Letný výlet do Fínska! Máme tu pre vás tip na spiatočné letenky do Helsínk za výborných 48€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 18-25.08.2023. V piatok z Viedne odletíte a o 7 dní neskôr v piatok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Helsinki
48€
napr. 18-25.08.2023

Tip na ubytovanie

Eurohostel – ubytovanie v Helsinkách s viac ako 5000 hodnoteniami s priemerom 7,9/10. Za najnižšiu cenu sú dostupné menšie izby s WiFi a spoločnosťou kúpeľňou. Má však výbornú polohu – asi 5 minút električkou centra mesta.  Za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 510€ – 255,00€/osoba, 36,43€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

letenky z Viedne do Helsínk

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 3

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?