Atény z Bratislavy v júni iba za 46 eur!

ateny
By: Kristoffer Trolle - CC BY 2.0

Za gréckou históriu ale aj na pláž k moru sa môžete vydať v sezóne počas mesiaca jún iba za 46 eur a to priamo z Bratislavy. Letenky sú spiatočné a operuje ich letecká spoločnosť Ryanair. Zaleťte si z bratislavského letiska do Atén. 

Atény ponúkajú obrovský kus histórie a architektúry, perfektné jedlo v tavernách a blízko máte aj na pláž. Môžete využiť pláže priamo v meste, daľej od mesta alebo ideálne na blízkych ostrovoch. Napríklad na ostrove Aegina, ktorý je dostupný loďou z mestského prístavu.

Cena zahŕňa príručnú batožinu o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. Plus si môžete zpobrať ešte jednu malú tašku napríklad na notebook o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm. Ale v takom teple a na takú dobu vám to bohato postačí.

 Letenky rezervujte priamo na Ryanair alebo na Pelikán.sk (rezervácia v slovenčine)

 Termíny napríklad 9.-14.jún alebo 11. – 14.jún

 Ubytujte sa pohodlne Zappion Hotel na 3 noci pre dvoch od 106 eur (53 eur na osobu).  čo hovoria o tomto hoteli návštevníci?  „Velmi prijemny mensi hotel blizko centra, v tichej ulicke, mily personal. Odporucam pri pobyte v Atenach.“ Jana. „Mili ludia na recepcii. Ochota poradit.“ Jozefina.  Rezervujte hotel.

ateny v juni lacno

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno