ALL INCLUSIVE TURECKO – kompletná dovolenka za 471€!

Alanya, Turecko

Dnes tu pre vás máme ďalší tip na výhodnú all inclusive dovolenku v Turecku! Za najnižšiu cenu poletíte v septembri a za celú dovolenku zaplatíte iba 471€!

Bývať  budete v 4**** hoteli A11 Obaköy so stravovaním All inclusive. Od pláže budete vzdialení len 30 metrov + má aj svoj vlastný bazén. Na invii má dovolenka priemerné hodnotenie 4,1/5

Za najnižšiu cenu je možné letieť:

Dostupných je množstvo ďalších termínov. Všetky termíny si viete pozrieť na týchto stránkach (treba ťuknúť pri „Termín zájazdu“ na „Zmeniť“ a ukážte vám všetky termíny)

Teploty v meste Alanya, kde sa hotel nachádza, môžete aj v septembri očakávať nad 30°C. September je stále absolútne bezproblémový mesiac na letné dovolenky.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Stravovanie: ALL INCLUSIVE – Raňajky, obedy, večere, Neskoré raňajky od 9:30 do 10:00, Káva a koláč/pečivo od 16:30 do 17:30 hod, Občerstvenie od 11:00 do 16:00 hod, Polnočná polievka, vybrané miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 hod, vybrané miestne nealkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 hod, nápoje na pláži

POZOR: Na vstup do Turecka treba mať pas s platnosťou 5 a viac mesiacov!

COVID-19: Podmienky vstupu do Turecka

Turecko zrušilo všetky povinnosti vstupu týkajúce sa očkovania testov, očkovania či prekonania Covidu-19. Ministerstvo zahraničných vecí však na stránkach píše, aby ste mali uzavreté cestovné poistenie s krytím nákladov na prípadnú liečbu.

dovolenka v Turecku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?