ALL INCLUSIVE TURECKO – kompletná dovolenka už za 480€! (5* hotel Diamond Premium & Spa)

Antalya, Turecko

Čo by ste povedali na septembrovú all inclusive dovolenku v Turecku? Máme tu pre vás tip na kompletnú dovolenku za 480€!

Bývať  budete v 5* hoteli Diamond Premium & Spa so stravovaním All inclusive. Od pláže budete vzdialení iba 250 metrov + hotel má aj 3 svoje vonkajšie bazény + 2 kryté bazény.

Na Googli má zariadenie hodnotenie 4,5/5(3300+ hodnotení), na Invii 4,6/5(350+ hodnotení).

Za najnižšiu cenu je možné letieť:

Termínov je však dostupných viac. Všetky si viete pozrieť na týchto stránkach (treba ťuknúť pri „Termín zájazdu“ na „Zmeniť“)

V druhej polovici mája môžete očakávať teploty najbežnejšie už niekde medzi 25-30°C.

Čo rezort ponúka: Hostia môžu využiť niekoľko bazénov. 2 z nich sú kryté, 3 sú vonkajšie, časť na kúpanie je tu vyhradená aj deťom. Pri bazéne je tobogan, na ktorom sa zabavia deti aj dospelí. Na terase s lehátkami a slnečníkmi sa môžu hostia opaľovať a užívať si dovolenku. Pri bazéne je bar s drobným občerstvením. Pre milovníkov pohybu sú tu na výber rôzne športové aktivity – hra boccia a plážový volejbal. Priaznivci vodných športov majú na výber z týchto aktivít – jet ski a aqua fitness. Rezort ponúka celý rad indoorových športových aktivít – fitness štúdio, stolný tenis, biliard, šípky a aerobik, za poplatok je bowling. V prázdninovom areáli je wellness zóna, kde sú rôzne relaxačné programy. Hostia si môžu vybrať napríklad spa, saunu, parný kúpeľ, hammam a masáže a za príplatok tiež kozmetický salón.

Diamond Premium & Spa , Turecko

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.7 / 5. Počítadlo: 13

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?