ALL INCLUSIVE BULHARSKO – dovolenka v druhej polovici júna za 636€!

Zlaté Piesky, Bulharsko

Letná dovolenka v Bulharsku! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne do Varny + 4* all inclusive ubytovanie, za ktoré dáte dohromady iba 636€!

Letenky do Bulharska

Najlacnejšie sa do Varny pri Zlatých Pieskoch dostanete z Viedne s letenkami Ryanairu. Za letenky v termíne 19-29.06.2024 zaplatíte 88€. V stredu z Viedne odletíte a o 10 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Varna
88€
napr. 19-29.06.2024

Tip na ubytovanie

Hotel Continental4* ubytovanie v letovisku Zlaté Piesky pri Varne. Má skvelé hodnotenia s priemerom až 9,2/10(2500+ hodnotení). Hotel má aj vonkajší bazén, fitko, 2 reštaurácie, wellness centrum či súkromné parkovisko. Od pláže budete vzdialení len pár stoviek metrov(pár minút chôdze). Stravovanie je ALL INCLUSIVE. Za 10 nocí zaplatíte ako dvojica 1096€ – 548,00€/osoba, 54,80€/osoba/noc.

Celú ponuku ubytovania si prípadne môžete pozrieť na tejto stránke

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Medzi Bratislavou a viedenským letiskom pravidelne jazdí napríklad slovenská autobusová spoločnosť Slovak Lines počas takmer celého dňa či noci. Lístky začínajú na 7,99€ v jednom smere. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.2 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)