ALGARVE z Viedne – letenky do letoviska Faro za 39€!

Praia da Rocha v Portimao, Algarve
Praia da Rocha v Portimao, Algarve

Výlet na juh Portugalska do regiónu Algarve počas mája! Máme tu pre vás tip na letenky z Viedne už za 39€ za let tam aj naspäť dohroamdy!

Letenky za najnižšie ceny nájdete napríklad v termíne 14-22.05.2025. V stredu z Viedne odletíte a o 8 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Faro
39€
napr. 14-22.05.2025

Tip na ubytovanie

ALGARVE z Viedne - letenky do letoviska Faro za 39€!

Flor Da Rocha

4* ubytovanie v meste Portimão nachádzajúce sa asi 50km od letiska mesta Faro. Má viac ako 2400 hodnotení s priemerom 8,7/10. Pláž sa nachádza asi 400 metrov od hotela. Parkovanie je bezplatné. Za 8 nocí zaplatíte ako dvojica 598€ - 299,00€/osoba, 37,38€/osoba/noc.

Požičanie auta

V termíne 14-22.05.2025 si viete požičať auto od 102€ aj s poistením. To pri dvojici vychádza na 51,00€/osoba, 6,38€/osoba/deň. Pri štvorici 25,50€/osoba, 3,19€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?