Akciový ZANZIBAR – letenky Turkish Airlines za 649€!

Pláž Paje, Zanzibar
Pláž Paje, Zanzibar

Dovolenka na krásnom ostrove Zanzibar kúsok od pevninskej Tanzánie! Dnes tu pre vás máme tip na letenky z Viedne za 649€!

Za najnižšiu cenu sú dostupné letenky v množstve termínov od apríla do júna 2024 – na dlhšie aj kratšie dovolenky. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

O niečo viac termínov od marca do júla 2024 je dostupných za cenu 669€ pri odlete z Budapešti. V tomto prípade si môžete pozrieť kalendár termínov na tejto stránke.

Letí sa s Turkish Airlines. Turkish Airlines pritom patrí k tým najlepším leteckým spoločnostiam na svete. Dlhodobo sa v rebríčkoch najlepších aeroliniek umiestňuje veľmi vysoko – v poslednom hodnotení SKYTRAX za rok 2023 skončili na 6. mieste!

Prestupuje sa v Istanbule s technickým stopom v Kilimanjaro pri ceste tam. V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu!

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Zanzibar
649€
apríl – jún 2024
Budapešť
Zanzibar
669€
marec – júl 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?