Akciový KAZACHSTAN – letenky do ALMATY už za 109€!!

Absolútne skvelá akcia na letenky do Almaty v Kazachstane! Pegasus momentálne ponúka letenky z Budapešti už za výborných 109€ za let tam aj naspäť dohromady!

Mesto Almaty sa pritom nachádza viac ako 4300km od letiska v Budapešti a kúsok od neho sa nachádza aj susediaca Čína či Kirgizsko. Bežne sa letenky pohybujú aj o stovky eur vyššie. Je veľmi zriedkavé, že aerolinky zlacnia letenky až takto nízko.

Za najnižšie ceny je možné letieť v termínoch od januára do marca 2024. Z dostupných termínov odporúčame koniec marca. Býva vtedy teplejšie ako napríklad v januári.

Ak vám niektoré letenky alebo termíny nebudú fungovať alebo vám bude ukazovať inú cenu, treba poskúšať ešte iné termíny. Tie letenky sa postupne rozpredávajú. Ak nájdete vhodnú letenku – radšej dlho neváhajte, po rozpredaní najlacnejších leteniek cena stúpne.

Kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa jedinýkrát v Istanbule. V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55cm x 40cm x 20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Almaty
109€
do marca 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?