Akciové letenky do Madridu už od 37€

Madrid
By: Fernando García - CC BY 2.0

Ste milovníkom španielskej kultúry? Zaujal vás románsky jazyk španielov? A čo tak navštíviť počas zimných mesiacov hlavné mesto Španielska a urobiť si tak počas studených zimných mesiacov pomerne lacný výlet! Námestie brány Slnka Puerta del Sol, ktorá je považovaná za srdce Španielska, obrovské námestie Plaza Mayor, či kráľovský palác Palacio Real sú len ochutnávkou toho, čo Madrid v skutočnosti ponúka.

Vďaka spoločnosti RyanAir, ktorá poslednú dobu ponúka jednu akciu za druhou, máte možnosť počas prvých mesiacov roku 2016 letieť do Madridu už od 37€. To je dostatok času, aby ste si celú cestu naplánovali a počas januára či februára si tento výlet aj dostatočne užili.

Leteniek je pravdaže obmedzené množstvo a ak chcete kúpiť letenky za podobné ceny určite by ste mali nakupovať už v novembri či decembri. Každopádne spiatočných leteniek v cene do(okolo) 50€ je aktuálne ešte pomerne dostatok.

Nevýhodou môže byť odlet z Budapešti. Avšak dostupné sú aj letenky z Bratislavy, kedy za letenku zaplatíte len o pár eur viac.


Letenky Budapešť – Madrid

 13.1.2016-14.1.2016 – 37,43€ – Rezervovať

 12.1.2016-14.1.2016 – 43,65€ – Rezervovať bud-mad1

Akciové letenky do Madridu už od 37€


Bratislava – Madrid

 13.1.2016-18.1.2016 – 47,98€ – Rezervovať

bra-mad

V prípade, že by ste potrebovali pomôcť s vyhľadaním ideálneho letu pre vás, určite nám napíšte či už v komentároch alebo na facebooku, a pokúsime sa vám pomôcť.


Ubytovanie

V prípade, že by ste nemali problém prespať v hosteli, kde by ste sa o izbu delili s ďalšími ľuďmi a išlo by naozaj iba o prespanie, dokážete sa v Madride ubytovať za 10-20€/noc. Ak však chcete pre seba súkromie, ceny za vlastnú izbu začínajú na pár desiatkach eur za noc. Pre konkrétnu cenovú ponuku odporúčame navštíviť portál booking.com

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?