AKCIA! TANZÁNIA za super cenu – 179€!

letenky Tanzánia

Dnes sa nám tu objavili aj skvelé letenky spoločnosti Saudia! Spiatočné letenky do Tanzánie sú dostupné už od 179€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letenky sú však vhodné pre flexibilnejších cestovateľov, keďže odlet aj návrat naspäť nečakajte z/na letisko v blízkosti Slovenska. Letí sa z Milána a naspäť sa vrátite do Londýna. Môžete si teda spojiť spoznávanie Tanzánie s pár dňami v Miláne a Londýne. Do Milána a Londýna sa lieta aj z bratislavského letiska. Na Slovensko sa teda dostanete jednoducho.

Aké letenky sú teda dostupné?

Treba povedať, že očividne je systém mierne preťažený. Pri niektorých termínoch vám otvorí možnosť rezervácie letenky až na niekoľký pokus. Ak ste to však v priebehu 5 minút skúsili niekoľko krát a vždy vám ukázalo, že letenky nie sú dostupné, treba skúsiť iný termín. Ide o extrémne nízku cenu a letenky sa budú rozpredávať rýchlo.

Prestupuje sa v mesta Jeddah. Saudia sa v tohtoročnom rebríčku najlepších aeroliniek umiestnila v TOP 25. V základnej cene letenky máte aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Miláno – Dar es Salaam
Dar es Salaam – Londýn
179€
január – marec
Miláno – Dar es Salaam
Dar es Salaam – Londýn
199€
január – marec
Miláno – Dar es Salaam
Dar es Salaam – Londýn
199€
január – marec
Miláno – Dar es Salaam
Dar es Salaam – Londýn
219€
január – marec

Ako sa dostať do Milána / z Londýna?

Spojenia ako s Milánom tak s Londýnom sú dobré ako zo Slovenska, tak z jeho okolia. Letecké spojenia si viete pozrieť na týchto stránkach:

Následne si podľa toho aké letenky si zarezervujete do Tanzánie vyberiete jednosmernú letenku do Milána/z Londýna. Iba si dajte pozor z akého letiska poletíte. Napríklad do Londýna sa letí z Tanzánie na Gatwick, no Slovensko pôjdete z letiska v Stanstede alebo z Lutonu.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

AKCIA! TANZÁNIA za super cenu - 179€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?