AKCIA! SRÍ LANKA so špičkovou aerolinkou za 459€!

Srí Lanka

Dnes tu pre vás máme jednu z najlepších akcií na letenky na Srí Lanku za dlhú dobu! Turkish Airlines pri odlete z Krakova ponúka letenky už za 459€!

Turkish Airlines pritom patrí k tým najlepším leteckým spoločnostiam na svete. Dlhodobo sa v rebríčkoch najlepších aeroliniek umiestňuje veľmi vysoko – v poslednom hodnotení SKYTRAX za rok 2022 skončili na 7. mieste!

Termíny sú dostupné od novembra 2023 do marca 2024. Prekrýva sa to teda s hlavnou sezónou na Srí Lanke, kedy môžete očakávať najlepšie počasie – od decembra do marca. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupuje sa iba v Istanbule a okrem príručnej batožiny si so sebou bez priplácania môžete zobrať aj podpalubnú batožinu do 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Colombo
459€
november 2023 – marec 2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky na Srí Lanku

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?