AKCIA! OMÁN z Viedne už za 196€!

Turecká aerolinka Pegasus dnes prichádza s akciou na svoje letenky – a pri takom Ománe to vďaka tomu vychádza na výborných 196€!

Letí sa z Viedne a akcia sa dá využiť na termíny počas februára a marca 2020. Ako príklad môžeme uviesť termín 25.2-2.3.2020 či termín 25.2-9.3.2020.

Ako zľavu využiť?

  • stačí prejsť na stránky Pegasusu a vyhľadať si letenky
  • prejdete takmer všetkými krokmi rezervácie a pri jednom z posledných krokov kliknete na Use Offer(pod článkom pridávame aj screenshot)
  • vyberiete 40% zľavu(bude sa tam zobrazovať najdlhšie do 22.1.2020)
  • letenka sa vám zlacní

40% akciu na letenky je možné použiť na termíny od 14.2 do 26.3.2020.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si so sebou 8kg príručnú batožinu. Ak by ste chceli podpalubnú batožinu, dá sa priplatiť priamo na Pegasuse, prípadne Pelikan ponúka letenky do Ománu priamo s podpalubnou batožinou v cene(TU)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Muscat
od 196€
napr. 25.2-2.3.2020

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponukami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Muscatu

AKCIA! OMÁN z Viedne už za 196€!

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?