AKCIA: Letenky LOT Polish Airlines z Ostravy a Košíc do celého sveta (+ parking zdarma v Ostrave)

lot polish airlines

Poľský národný dopravca obnovuje služby po zimnej prestávke

Po zimnej prestávke sa poľský národný dopravca LOT Polish Airlines vrátil na letisko Košice v plnej sile. Znovuotvorenú linku Varšava – Košice – Varšava začali aerolinky prevádzkovať šesťkrát týždenne.

Letenky LOT Polish Airlines aj s kalendármi termínov nájdete na Pelikan.sk/lot

LOT ponúka výber z viac ako 80 destinácií na 4 kontinentoch

Okrem priameho spojenia s poľským hlavným mestom prináša LOT východnému Slovensku aj sieť vyše 80 destinácií na 4 kontinentoch. Metropoly ako Paríž, Brusel, Amsterdam, New York, Chicago, Miami, Los Angeles, Toronto, Soul, Dillí, či Tokio sú dostupné pre cestujúcich letiacich z Košíc s pohodlným prestupom na letisku Fryderyka Chopina vo Varšave.

Výhodné spojenie aj z Ostravy

Ostrava sa ukazuje ako výhodné riešenie aj pre slovenských turistov, napríklad pre cestujúcich zo Žiliny a okolia. LOT zaisťuje päťkrát do týždňa pravidelné spojenie na trase Ostrava – Varšava. Časový rozpis je zostavený tak, aby po prílete do Varšavy umožňoval krátky a ľahký prestup na nadväzujúce linky po Európe.

AKCIA: Parkovanie zadarmo na letisku v Ostrave

Jedným z benefitov letu z Ostravy je možnosť bezplatného parkovania na letisku pre cestujúcich s aerolinkami LOT.

Ako to funguje?

Keď vojdete na parkovisko, dostanete parkovací lístok, ktorý potom vymeníte za kupón na bezplatné parkovanie na prepážke pri odbavení. Ak sa odbavíte online, môžete si svoj kupón vyzdvihnúť na prepážke Informácií v odletovej hale po predložení letenky. Bezplatné parkovanie sa aplikuje len na parkovisko označené ako P5. Akcia platí do konca roka a parkovať môžete počas celého trvania vašej dovolenky.

Dostupné destinácie z Ostravy

Z Ostravy je možné cestovať do populárnych európskych destinácií ako sú Amsterdam, Miláno, či Vilnius. šte viac potešia linky do USA a Kanady, kde medzi obľúbené destinácie patria Toronto, New York, Chicago, Los Angeles alebo Miami.

 

(zdroj: pelipecky.sk)

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?