AKCIA! FILIPÍNY z Viedne – letenky do Ázie už za 379€!

Plavba na Filipínach

Skvelé ceny leteniek máme dnes aj na krásne Filipíny! Tie si na jeseň 2023 vieme kúpiť už za 379€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu cenu sú dostupné na september, október a november 2023. Kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

V septembri aj októbri však zvykne na Filipínach ešte celkom popršať. V novembri už ale začína sezóna sucha s menším množstvom zrážok. Stále teda sa môžu objaviť aj väčšie zrážky, keďže počasie nepozná naše kalendáre a príliš sa nimi neriadi 😀 Vo všeobecnosti v priemere by to však mal byť mesiac s výrazne menším množstvom zrážok ako september či október.

Aj pri ceste tam, aj pri ceste naspäť prestupujete jedinýkrát v meste Jeddah. V základnej cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Manila
379€
september – november 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne na Filipíny

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3.5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?