AKCIA! CAPPADOCIA z Viedne – do Turecka za 142€!

Cappadocia, Turecko

Cappadocia už čaká! Dnes tu pre vás máme tip na februárový výlet na obľúbené miesto v Turecku s letenkami už za 142€! Všetko vďaka koncoročnej zľavovej akcii Pegasusu.

AKO ZĽAVU UPLATNIŤ? Jedinou podmienkou je členstvo v prorgame BolBol, ktoré je zdarma. Akonáhle sa zaregistrujete na webe flypgs.com, automaticky sa stanete aj členom. Následne keď sa preklikáte celým procesom rezervácie a už budete na poslednom kroku „Payment“, kliknete na „Choose a campaign“ a zaškrtnete „International Routes 40 % Off“. Nám to tak znížilo cenu pri letoch do Cappadocie zo 177€ na 142€.

Odlietať môžete napríklad 23.februára z Viedne a späť sa môžete vrátiť 27.februára, 28.februára, 1. alebo 2. marca. Podľa toho koľko času v Turecku chcete stráviť.

Za podobné ceny však viete nájsť termíny aj v ďalších dátumoch od januára do marca 2023.

Akcia by mala platiť do 1.januára 2023 alebo do rozpredania najlacnejších leteniek.

Na ceste do Cappadocie máte jeden prestup v Istanbule. Zobrať si so sebou bez priplácania môžete príručnú batožinu do 8kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kayseri
142€
napr. 23-27.2.2023

Tip na ubytovanie

Hidden Cave Hotelubytovanie v srdci mesta Goreme, ktoré sa nachádza len asi 70 km od mesta Kayseri. Predchádzajúci hostia ho hodnotia skvele – priemerne 9,4/10, za polohu dokonca 9,6/10. Dostupnú budete mať izbu s vlastnou kúpeľňou, TV, WiFi, klimatizáciou a za 5 nocí zaplatíte ako dvojica 406€ – 203€/osoba, 41€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky!

Prípadne si celú ponuku ubytovania viete pozrieť na tejto stránke.

letenky z Viedne do Cappadocie

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?