9 nocí na KRÉTE – letenky z Viedne za 61€ + ubytovanie za 369€/osoba!

Kréta
🔔 Odoberajte najlepšie tipy!
Najlepšie ponuky miznú rýchlo
50 000+ ľudí už odoberá najlepšie ponuky priamo na email.

Júnová dovolenka na gréckom ostrove Kréta! Máme tu pre vás tip na letenky za 61€ + nižšie pripájame aj tip na skvele hodnotené ubytovanie iba za 369€/osoba na celú dovolenku na 9 nocí!

Za najnižšiu cenu je možné letieť napríklad v termíne 02-11.06.2026. V utorok z Viedne odletíte a o 9 dní neskôr v o štvrtok priletíte naspäť.

Na Ryanair ukazuje, že za najnižšiu cenu je dostupná posledná letenka, no keď zvýšite počet osôb, cena ostane stále rovnaká(minimálne v dobe písania článku).

Celý kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Viedeň
Chania
61€
Termín: napr. 02-11.06.2026
Viedeň
Chania
Termín: napr. 02-11.06.2026
61€

Tip na ubytovanie

Eliros Studios

Ubytovanie asi 20km od letiska v Chanii. Má 180+ hodnotení s priemerom 9,3/10. Najbližšia pláž je vzdialená asi 900 metrov od zariadenia, no Eliros Studios má k dispozícii aj vlastný bazén. Za štúdio s výhľadom na more na 9 noci zaplatíte ako dvojica 738€ – 369€/osoba, 41€/osoba/noc.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Pozrite si aj ponuku kompletných dovoleniek

DO 500 €

Dovolenky do 500 €

Najlacnejšie zájazdy letecky. Zobraziť ponuku
LAST MINUTE

LAST MINUTE PONUKY

Zľavy až do 50 %. Zobraziť ponuku
ALL INCLUSIVE

All Inclusive zájazdy

Dovolenka so všetkým v cene. Zobraziť ponuku

Kompletná ponuka

Vyhľadajte si dovolenku. Všetky zájazdy →
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)