7 nocí v Maroku komplet od 175 EUR. Letenky z Viedne + ubytovanie s raňajkami

surfer
surfing

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku v Agadire, ktorý je považovaný za raj pre surferov. Ubytovanie Darna Surf House Anza ponúka pohodlný pobyt len pár krokov od pláže Plage d’Anza, s terasou a bezplatným Wi-Fi, ideálne pre relax po dni strávenom na surfe.

Zhrnutie tipu: Letenky (58 EUR) a ubytovanie v Darna Surf House Anza (233 EUR/2 osoby = 116.5 EUR na osobu) na 7 nocí so zahrnutými raňajkami a možnosťou bezplatného stornovania, čo v sume predstavuje 174.5 EUR na osobu. Prenájom auta s poistením za 164 EUR (82 EUR na osobu) zvyšuje celkovú cenu na 256.5 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky do Agadiru:

  • Termín: 10.5.-17.5.
  • Letenky Viedeň – Agadir: len za 58 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Darna Surf House Anza v Agadire poskytuje vynikajúce ubytovanie pre milovníkov mora a surfovania. Ubytovanie je situované blízko Plage d’Anza a ponúka priestranné izby s možnosťou výhľadu na mesto, spoločnú kúpeľňu a ďalšie vybavenie ako kuchyňa a terasa pre maximálne pohodlie a relaxáciu.

Prenájom auta s poistením:

Získajte nezávislosť a objavte krásy Agadiru a jeho okolia s autom, ktoré si môžete prenajať za 164 EUR s poistením. Tento prenájom vám umožní pohodlne preskúmať okolité surfové lokality, krásne pláže a kultúrne atrakcie. Prenájom si zabezpečte na Discover Cars.

Agadir, známy svojou prívetivou atmosférou a vynikajúcimi surfovacími podmienkami, ponúka rozmanité možnosti pre odpočinok aj dobrodružstvo. Okrem surfovania nezabudnite vychutnať miestnu kuchyňu, navštíviť trhy alebo sa vydať na výlety do okolitých horských oblastí alebo pobrežných miest. Darna Surf House Anza poskytuje príjemné zázemie pre váš pohodlný pobyt, zatiaľ čo prenajaté auto rozšíri váš dosah na ďalšie zaujímavé miesta v regióne.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.3 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.