7 nocí na Sicílii cez letné prázdniny s letenkami a ubytovaním len za 504 EUR. Hotel s raňajkami a odlet z Bratislavy

san vito lo capo sicília
San Vito Lo Capo, Sicília

Objavte čaro Sicílie počas letných prázdnin, s pobytom v pohodlnom ubytovaní, kde sú zahrnuté raňajky a ponúkané bezplatné storno. Vychutnajte si krásne dni na tejto malebnej talianskej ostrovnej destinácii.

Zhrnutie tipu: Letenky (111 EUR) a ubytovanie v hoteli Stagnone Area Zero (784 EUR/2 osoby = 392 EUR na osobu) na 7 nocí s raňajkami a možnosťou bezplatného storna, čo v sume predstavuje 503 EUR na osobu. Prenájom auta s plným poistením za 343 EUR (171.5 EUR na osobu) zvyšuje celkovú cenu na 674.5 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Sicíliu:

  • Termín: 21.8.-28.8.
  • Letenky Bratislava – Trapani: len za 111 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Stagnone Area Zero

Hotel Stagnone Area Zero poskytuje skvelé zázemie pre vašu dovolenku na Sicílii. Vybavenie izieb zahŕňa klimatizáciu, Wi-Fi pripojenie a súkromnú kúpeľňu, zatiaľ čo niektoré izby majú aj balkón s výhľadom. Užívajte si začiatok každého dňa s chutnými raňajkami a využite možnosť bezplatného storna pre vašu flexibilitu.

Prenájom auta s plným poistením a bezplatným stornom:

Preskúmajte Sicíliu podľa vlastných predstáv s autom, ktoré vám za 343 EUR poskytne slobodu pohybu počas vašej dovolenky. Auto s plným poistením a možnosťou bezplatného storna znamená, že môžete cestovať bez starostí. Prenájom si môžete zabezpečiť na Discover Cars.

Sicília ponúka bohatú históriu, úchvatnú prírodu a výbornú kuchyňu. Navštívte antické ruiny, pôvabné sicílske dedinky alebo užívajte slnečné dni na nádherných plážach. S prenajatým autom môžete objavovať lokálne vinice, ochutnať autentické sicílske jedlá a vychutnať si jedinečnú atmosféru ostrova.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 10

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.