7 nocí na Sardínii s letenkami z Bratislavy a ubytovaním s raňajkami len za 344 EUR!

Pláž Spiaggia Rosa, Taliansko
Spiaggia Rosa, Taliansko, Sardinia

Vychutnajte si úchvatnú Sardíniu, pobyt v hoteli Oasis priamo vedľa pláže, kde nájdete všetko potrebné pre dokonalú dovolenku. Hotel ponúka komfortné ubytovanie s raňajkami, vonkajší bazén, tenisový kurt a mnoho ďalších aktivít.

Zhrnutie tipu: Letenky (56 EUR) a ubytovanie v hoteli Oasis (575 EUR/2 osoby = 287.5 EUR na osobu) s raňajkami a možnosťou bezplatného storna na 7 nocí, čo v sume predstavuje 343.5 EUR na osobu. Pridaním auta za 106 EUR (53 EUR na osobu) stúpa cena na 396.5 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Sardíniu:

  • Termín: 10.5.-17.5.
  • Letenky Bratislava – Alghero: len za 56 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

Tip na ubytovanie:

Hotel Oasis. Okrem priestranných izieb s klimatizáciou a balkónom si vychutnajte rôzne hotelové služby vrátane bazéna, tenisového kurtu a aktivity pre deti. Hotel je výborne situovaný pre pohodlný prístup k súkromnej pláži a ponúka aj zľavy na plážové služby. S jeho vynikajúcou polohou a rozmanitými službami je ideálnou voľbou pre vašu dovolenku na Sardínii.

Prenájom auta:

Získajte maximálnu slobodu na preskúmavanie Sardínie s možnosťou prenájmu auta za 106 EUR na celý pobyt. Umožní vám to objaviť skryté poklady ostrova, od izolovaných pláží po historické pamiatky. Prenájom auta môžete zabezpečiť za výhodnú cenu na Discover Cars.

Nezabudnite využiť svoj čas na Sardínii k navštíveniu fascinujúcich archeologických lokalít, nádherných prírodných rezervácií a k ochutnávke miestnej gastronómie. Sardínia ponúka autentický zážitok z talianskej kultúry a prírody, či už hľadáte dobrodružstvo alebo relax na pláži.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 40

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.