7 nocí na Malte cez sviatky s letenkami a ubytovaním s raňajkami len za 387 EUR! Odlet z Bratislavy

Vychutnajte si pôvab Malty počas dvoch májových sviatkov, s pobytom v The Beach House, ktorý sa nachádza priamo na pláži v Birzebbuga. Toto ubytovanie ponúka pohodlné izby s rôznym výhľadom, terasu a je ideálne pre relax aj objavovanie krás ostrova.

Je to len tip a pokojne si dovolenku môžete predĺžiť či skrátiť. pozrite si kalendár termínov nižšie.

Zhrnutie tipu: Letenky (61 EUR) a ubytovanie v The Beach House (651 EUR/2 osoby = 325.5 EUR na osobu) na 7 nocí so zahrnutými raňajkami a možnosťou bezplatného stornovania, čo v sume predstavuje 387 EUR na osobu. Prenájom auta s plným poistením za 233 EUR (116.5 EUR na osobu) zvyšuje celkovú cenu na 503 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Malte:

  • Termín: 1.5.-8.5. (dva sviatky)
  • Letenky Bratislava – Malta: len za 61 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

The Beach House

The Beach House ponúka izby s klimatizáciou, káblovou TV s plochou obrazovkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou a súkromnou kúpeľňou. Vychutnajte si raňajky na terase s nádherným výhľadom na more a využite výbornú polohu ubytovania na preskúmanie okolitých pláží a kultúrnych pamiatok Malty.

Prenájom auta s plným poistením:

Získajte slobodu na preskúmavanie Malty s autom, ktoré si môžete prenajať za 233 EUR s plným poistením. Cestujte pohodlne medzi historickými miestami, pôvabnými mestami a krásnymi plážami. Prenájom si zabezpečte na Discover Cars.

Malta ponúka bohatú históriu, nádherné prírodné scenérie a živú kultúru. Navštívte historické mesto Valletta, urobte si výlet na Modrú lagúnu alebo objavte starobylé megalitické chrámy. The Beach House vám poskytne pohodlnú základňu pre relax a dobrodružstvo na tomto slnečnom ostrove.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?