7 nocí na Korfu s letenkami a ubytovaním za 374 EUR. Odlet z Bratislavy

Korfu
Korfu

Užite si kúzelné Korfu s pobytom v pohodlnom Issos Residence, ktoré je situované len kúsok od prekrásnej pláže Issos. Využite ideálnu polohu pre relax na pláži a objavovanie krás Korfu. Využite náš tip na termín 6.6.-13.6. (7 nocí) za 374 EUR za letenky a ubytovanie.

Rýchla rezervácia:

Zhrnutie nášho tipu na pobyt na Korfu

Rezervujte si letenky z Bratislavy na Korfu za 54 EUR. K tomu si rezervujte ubytovanie v Issos Residence za 641 EUR pre dvoch (320,5 EUR na osobu). Spolu vás tak výjdu letenky aj ubytovanie na 7 nocí iba 374,5 EUR. (Ceny platia v čase uverejnenia tohto tipu). S ubytovaním dlho neváhajte – v cene je bezplatné storno.

  • Celková cena na osobu: 54 EUR (letenky) + 320,5 EUR (ubytovanie) = 374,5 EUR
  • V prípade, ak by ste si chceli požičať aj auto za 175 EUR na celý pobyt s bezplatným stornom, cena aj s autom vyjde potom 549,5 EUR / osoba.

Rezervujte si:

1. Letenky na Korfu:

  • Termín: 6.6.-13.6.
  • Letenky Bratislava – Korfu: len za 54 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

2. Ubytovanie na Korfu:

Vychutnajte si komfort a pohodlie v Issos Residence. Toto ubytovanie sa nachádza iba 7 minút chôdze od pláže Issos a ponúka komfortné izby s klimatizáciou, súkromnou kúpeľňou a kuchynkou vybavenou chladničkou a sporákom. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a relaxovať v záhrade alebo na balkóne. Ubytovanie je tiež blízko pláže Lakkiess (16 minút chôdze) a pláže Agios Georgios (1,8 km). Letisko Korfu je vzdialené 33 km. Páry obzvlášť ocenia lokalitu, keďže ju ohodnotili na 9,1 z 10.

3. Prenájom auta:

Objavte skryté poklady Korfu s autom. Prenajmite si auto priamo na letisku s bezplatným stornom a poistením za 175 EUR na celý pobyt. Auto si rezervujte na Discover Cars.

Prečo navštíviť Korfu v júni?

Jún na Korfu je ideálny čas na dovolenku. Teploty dosahujú príjemných 25-30°C, more je už teplé a ideálne na kúpanie. Môžete očakávať slnečné dni, čo je perfektné pre prechádzky po historických uličkách a relax na pláži. Vyhnete sa hlavnej turistickej sezóne, takže si užijete pokojnejšie prostredie a menej preplnené atrakcie.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 16

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.