7 nocí na Cypre s letenkami z Bratislavy a ubytovaním s raňajkami od 342 EUR!

Paphos, Cyprus

Zaleťte si na jarný výlet na Cyprus,  s našim tipom s letenkami priamo z Bratislavy a s ubytovaním v hoteli Dionysos Central. V super termíne na 7 nocí: 14.-21.4. kedy môžeme očakávať teploty až 23 stupňov celzia.

Zhrnutie tipu: Letenky (53 EUR) a ubytovanie v hoteli Dionysos Central (577 EUR/2 osoby = 288,5 EUR na osobu) na 7 nocí, čo je celkovo 342 EUR na osobu za letenky a ubytovanie. S pridaním auta (105 EUR delené 2 = 52,5 EUR na osobu) je celková cena 394 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Cyprus:

  • Termín: 14.4.-21.4.
  • Letenky Bratislava – Paphos: len za 53 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel Dionysos Central: Ubytovanie s raňajkami a bezplatným stornom – rezervujte čím skôr. Tento hotel je výnimočný svojou polohou v srdci Kato Pafosu, blízkosťou k prístavu, stredovekému hradu a len 50 metrov od pláže. Ponúka komfortné ubytovanie so službami ako izbová služba, talianska reštaurácia, zábavné aktivity vrátane bingo, kvízov, a mnohých športových aktivít. Jeho zariadenia a služby zabezpečujú príjemný pobyt pre páry, rodiny aj jednotlivcov hľadajúcich relax i dobrodružstvo na Cypre.

Prenájom auta:

Objavte krásy Cypru vo vlastnom tempe s autom, ktoré si môžete prenajať od 105 EUR na celý pobyt. Umožní vám to pohodlne preskúmať ostrov, jeho antické pamiatky, malebné dedinky a nádherné prírodné scenérie. Využite možnosť prenájmu za výhodnú cenu na Discover Cars.

Cyprus je ostrov bohatý na históriu, kultúru a prírodné krásy. Navštívte archeologické lokality ako Tomby kráľov, Odeon v Pafos, alebo si užite slnečné dni na zlatistých piesočnatých plážach. Lokálna gastronómia vám ponúkne nezabudnuteľné chutné zážitky, a pestrý nočný život pridá ďalšiu rozmer k vašej dovolenke.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.