5 nocí na Sicílii s letenkami a ubytovaním len za 268 EUR!

Sicília pláže
Sicília

Chystáte sa objavovať nádhernú Sicíliu? Ponúkame vám výhodný balíček, ktorý kombinuje priame lety z Bratislavy do Trapani, pohodlné ubytovanie a prenájom auta. Tento tip je ideálny pre milovníkov talianskej kultúry, histórie a gastronómie.

Zhrnutie tipu: Letenky (44 EUR) a ubytovanie (401 EUR/2 osoby = 200.5 EUR na osobu) na 5 nocí pre dve osoby. Spolu za letenky a ubytovanie zaplatíte 268 EUR. Plus prenájom auta (66 EUR na osobu) čiže aj s autom za 311 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Sicíliu:

  • Termín: 3.4.-8.4.
  • Letenky Bratislava – Trapani: len za 44 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Historico Loft & Rooms: Toto ubytovanie sa môže pochváliť výbornou polohou a službami za cenu 401 EUR za 5 nocí pre dve osoby, čo je 200.5 EUR na osobu. Užite si pohodlie a príjemné prostredie, ideálne pre preskúmavanie Sicílie.

Prenájom auta:

Pre maximálnu flexibilitu na vašich cestách po Sicílii odporúčame prenajať si auto. Umožní vám to objavovať skryté poklady ostrova na vlastné triko. Rezervujte si auto priamo na letisku za 132 EUR na celý pobyt. Nezabudnite využiť možnosť bezplatného storna. Viac informácií na Discover Cars.

Teploty na Sicílii v apríli sa pohybujú okolo 17-20 stupňov Celsius, ideálne pre objavovanie atrakcií ako sú antické pamiatky, malebné dedinky alebo nádherné sicílske pláže. Nezabudnite navštíviť aj známe miesta ako je úchvatná Palermo, historické Trapani alebo pôvabné Cefalù či nádherú pláž San Vito Lo Capo.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.5 / 5. Počítadlo: 28

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?