5 nocí na ibize ALL Inclusive s odletom z Viedne od 420 EUR!

Cala Comte pláž Ibiza
Cala Comte, Ibiza

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku na Ibize, kde na vás čaká hotel San Remo priamo vedľa pláže S'Estanyol. Tento hotel ponúka moderné izby s klimatizáciou, bezplatným Wi-Fi a súkromnou terasou s nádherným výhľadom. Užite si vonkajší bazén, zábavný program a all inclusive.

Zhrnutie tipu: Letenky (50 EUR) a ubytovanie v hoteli San Remo (740 EUR/2 osoby = 370 EUR na osobu) na 5 nocí s all-inclusive stravou, čo je celkovo 420 EUR na osobu za letenky a ubytovanie. S pridaním auta (50 EUR delené 2 = 25 EUR na osobu) je celková cena 445 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Ibizu:

  • Termín: 4.4.-9.4.
  • Letenky Viedeň – Ibiza: len za 50 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel San Remo: Tento hotel pri pláži ponúka okrem klimatizovaných izieb s bezplatným Wi-Fi a súkromnými terasami aj vonkajší bazén, zábavný program a špeciálne zariadenia pre deti vrátane detského bazéna a ihriska. Užívajte si rôznorodé jedlá v bufetovej reštaurácii alebo si vychutnajte nápoje pri bazéne. Hotel je tiež vhodný pre milovníkov vodných športov a ponúka výbornú lokalitu pre prieskum ostrova.

Prenájom auta:

Preskúmajte Ibizu vo vlastnom tempe s autom, ktorý si môžete prenajať za 50 EUR na celý pobyt. Objavujte skryté zátoky, pôvabné dedinky a živý nočný život ostrova na vlastnú päsť. Využite možnosť prenájmu za výhodnú cenu na Discover Cars.

Na Ibizu môžete cestovať nielen za zábavou, ale aj za pokojom na nádherných plážach, kultúrou v Dalt Vila alebo prírodnou krásou, ktorú ostrov ponúka. Nezabudnite vychutnať miestne gastronomické špeciality a užiť si stredomorskú atmosféru v tomto jedinečnom destinácii.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 5

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.