5 nocí na Cypre s letenkami a ubytovaním s raňajkami iba od 189 EUR! Odlet z Bratislavy

Fig Tree Bay, Cyprus
Fig Tree Bay, Cyprus

Máme tu pre vás tip na jarný Cyprus. Objavte krásy tohto ostrova a užite si pohodu pri mori za vynikajúcu cenu s odletom priamo z Bratislavy. Nakombinovali sme tip s lacnými letenkami a dobrým ubytovaním s bezplatným stornom.

Zhrnutie tipu: Letenky (38 EUR) a ubytovanie (310 EUR/2 osoby = 155 EUR na osobu) na 5 nocí pre dve osoby teraz dostupné za celkovú cenu 193 EUR na osobu. Ak by ste si pridali auto, celková cena by bola 231 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Cyprus:

  • Termín: 16.4.-21.4.
  • Letenky Bratislava – Paphos: len za 38 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel Nelia Gardens: Tento výber ponúka skvelú lokalitu a služby za cenu 310 EUR za 5 nocí pre dve osoby, teda 155 EUR na osobu. Hotel sa nachádza v blízkosti pláže a je ideálny pre tých, ktorí hľadajú pohodlné a príjemné prostredie. Rezervujte na Booking.com. Hotel má bezplatné storno – rezervujte teda čím skôr. Je dobre hodnotený.

Prenájom auta:

Prenajmite si auto a preskúmajte celý ostrov. Rezervujte si auto priamo na letisku za super cenu s bezplatným stornom. Viac informácií nájdete na Discover Cars.

Na Cypre v aprílovom termíne môžete očakávať teploty okolo 21-23 stupňov Celsius počas dňa a teplotu mora okolo 18-20 stupňov Celsius, čo môže byť osviežujúce pre odvážnejších plavcov. Aj keď môže byť more trochu chladnejšie, Cyprus ponúka množstvo iných aktivít, ako sú historické pamiatky v Paphose, návšteva Troodos hôr alebo pohodové preskúmavanie prístavu Limassol. Tieto destinácie ponúkajú bohatú kultúru, nádhernú prírodu a množstvo príležitostí na objavovanie.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 32

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.