5 nocí na Cypre s letenkami a ubytovaním len za 268EUR! Odlet z Bratislavy

Fig Tree Bay, Cyprus
Fig Tree Bay, Cyprus

Užite si pohodovú dovolenku na Cypre, v hoteli Dionysos Central nachádza len 5 minút chôdze od prístavu a stredovekého hradu. Objavte pohostinnosť tohto hotelu s výberom z piatich reštaurácií a barov, relaxujte pri bazéne alebo preskúmajte blízku pláž.

Zhrnutie tipu: Letenky (50 EUR) a ubytovanie v hoteli Dionysos Central (435 EUR/2 osoby = 217.5 EUR na osobu) na 5 nocí s raňajkami a možnosťou bezplatného storna, čo predstavuje celkovú cenu 268 EUR na osobu. Prenájom auta s plným poistením za 120 EUR (60 EUR na osobu) zvyšuje celkovú cenu na 328 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Cyprus:

  • Termín: 23.4.-28.4.
  • Letenky Bratislava – Paphos: len za 50 EUR na osobu. Rezervácia na Ryanair.
  • Ďalšie termíny a odlety nájdete na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel Dionysos Central  s bezplatným stornoma raňajkami. Rezervujte čím skôr. Ponúka pohodlné ubytovanie v srdci Kato Pafosu. Izby sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, minichladničkou a trezorom, a mnohé z nich majú balkón s výhľadom. Hotel je ideálnym východiskom pre preskúmanie prístavu, historických pamiatok a miestnych pláží.

Prenájom auta s plným poistením:

Využite možnosť prenájmu auta na Cyprus, ktoré vám za 120 EUR poskytne flexibilitu a pohodlie počas vašej dovolenky. Auto s plným poistením zaisťuje bezstarostné cestovanie po ostrove, či už sa rozhodnete navštíviť odľahlé pláže alebo kultúrne pamiatky. Prenájom si zabezpečte na Discover Cars.

Cyprus je destináciou plnou kontrastov, od idylických pláží po fascinujúce archeologické lokality. V hoteli Dionysos Central môžete zažiť pravú cyperskú pohostinnosť, ochutnať lokálne delikatesy a využiť širokú ponuku hotelových aktivít. Nezabudnite navštíviť aj blízke kultúrne a prírodné atrakcie, aby ste si naplno užili krásy tohto ostrova.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.4 / 5. Počítadlo: 23

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Tvoríme pre vás tento portál už od roku 2014.