5 leteniek na dovolenku k moru na jeseň od 25 €!

5 leteniek k moru

Najkrajšie pláže sú aj tak na konci sezóny. Ubudnú davy turistov a voda je príjemne vyhriata. Dokonca aj ceny klesnú po sezóne trošku nižšie. V tomto článku vyberáme 5 prímorských destinácií na septembrovú dovolenku s letenkami už od 25 € z Bratislavy či Viedne.

Všetky ceny sú za spiatočné letenky s príručnou batožinou (55cm x 40cm x 20cm a s maximálnou povolenou hmotnosťou 10 kg. Plus si môžete zpobrať ešte jednu malú tašku napríklad na notebook o rozmeroch 35 x 20 x 20 cm) so všetkými poplatkami. Ceny sú aktuálne v čase písania článku.

1.Malorka od 25 €

Malorka je hit tohto leta. Z Viedne sa začalo lietať aj počas sezóny za super ceny. Ani my sme neodolali a vyskúšali sme jednoďnový výlet. Urobte si super dovolenku v septembri na tomto krásnom ostrove.

Malorka a jej nádherná pláž
By: Tommie HansenCC BY 2.0

2. Toskánsko – Pisa od 30 €

To nie je iba šikmá veža. V meste sa zdržíte tak deň – dva. A potom šup k moru. Toskánsko je nádherné. Krásny kraj a super pláže na skok.

toskánsko

3. Burgas – Bulharsko od 37 €

Burgas stále naberá na popularite. Kvalita slušzieb je na vysokej úrovni. Bulharsko je nám blízke a ceny nás nezrujnujú.

By: Greger RavikCC BY 2.0

4. Apúlia – Brindisi od 36 €

Apúlia –  región v Taliansku, do ktorého sa zamilujete. Super pláže, dobré jedlo. Jednoducho pravé Taliansko! A za super cenu!

By: Verity CridlandCC BY 2.0

5. Cyprus od 60 €

Pre mnohých najkrajšia dovolenka tohto roka. Objavte ho aj vy!

Paphos

Nevybrali ste si? Pozrite zoznam ďaľších akciových leteniek.

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?