4 noci na Malorke s letenkami z Bratislavy, ubytovaním s raňajkami len za 223 EUR!

Malorka
Malorka

Vychutnajte si predĺžený víkend na slnečnej Malorke, ktorá je známa svojimi nádhernými plážami, azúrovým morom a bohatou kultúrou. Máme tu tip na kombináciu vrátane leteniek, ubytovania s raňajkami a možnosti prenájmu auta.

Zhrnutie tipu: Letenky (90 EUR) a ubytovanie (267 EUR/2 osoby = 133.5 EUR na osobu) na 4 noci- spolu 223 EUR.  Plus možnosť prenájmu auta (70 EUR delené 2 = 35 EUR na osobu) vás vyjde na celkovú cenu 258 EUR na osobu.

Rezervujte si letenky na Malorku:

  • Termín: 11.5.-15.5.
  • Letenky Bratislava – Mallorca: len za 90 EUR na osobu. Rezervujete na Ryanair.
  • Pre ďalšie dostupné termíny pozrite kalendár termínov na Pelikan.sk.

Ubytovanie, ktoré odporúčame:

Hotel Don Juan: Ubytovanie za 267 EUR na 4 noci pre dve osoby, čo je 133.5 EUR na osobu, s raňajkami a bezplatným stornom. Hotel sa nachádza v atraktívnej lokalite, ideálnej pre preskúmanie ostrova, a odporúčame rezervovať čo najskôr, aby ste si zabezpečili túto výhodnú cenu.

Prenájom auta:

Zažite Malorku na vlastnej koži s autom, ktorý vám umožní pohodlne preskúmať ostrov. Rezervujte si vozidlo za 70 EUR na celý pobyt, čo je 35 EUR na osobu. Využite flexibilitu a objavte skryté zákutia Malorky. Viac informácií na Discover Cars.

Teploty na Malorke v máji sú ideálne na objavovanie, s priemernými teplotami okolo 20-25 stupňov Celsius. Nechýbajte návštevu Palmy, pôvabných horských dediniek alebo relax na slávnych plážach ako Es Trenc.

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.6 / 5. Počítadlo: 23

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?