3 noci v SKOPJE – letenky z Bratislavy + ubytovanie za 86€!

Skopje , Macedónsko

Lacný májový výlet do hlavného mesta Severného Macedónska! Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy + ubytovanie na 3 noci už od 86€/osoba!

Letenky z Bratislavy do Skopje od 33€!

Za najnižšiu cenu môžete letenky zarezervovať v prípade, že máte u WizzAiru zakúpené členstvo Wizz Discount Club. Ak ste teda dali na naše predchádzajúce odporúčania a už ho máte, poletíte za 33€. Ak členstvo nemáte, letenky pre nečlenov stoja 43€.

Ak členstvo nemáte, odporúčame si k letenkám pri rezervácii kúpiť rovno aj členstvo(ak pôjdete aspoň vo dvojici). Členstvo pre dvoch na rok stojí dohromady 30€ a za letenky s členstvom v konečnom dôsledku zaplatíte len o niečo viac, keďže zľava z neho plynúca sa vám aplikuje aj na práve kupované letenky. 33€ + 33€ + 30€ pri zakúpení leteniek aj členstva vs 43€ + 43€ bez členstva. S tým rozdielom, že členstvo vám platí na rok a teda ďalšie letenky kupujete so zľavou bežne 10-20€ na jednu spiatočnú letenku.

Ako príklad termínu môžeme uviesť 11-14.05.2024. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 3 dni neskôr v utorok priletíte naspäť.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Skopje
od 33€
napr. 11-14.05.2024

Tip na ubytovanie

Lazarus Studio Apartment

Apartmán s výbornou polohou v Skopje a viac ako 100 pozitívnymi hodnoteniami s priemerom 9,4/10. Apartmán má kuchynku, kúpeľňu, klimatizáciu, TV aj WiFi. Za 3 noci zaplatíte ako dvojica 106€ – 53€/osoba, 17,6€/osoba/noc.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)